Zakres usług

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz kompleksowo, ale jesteśmy w stanie pomóc przy każdym poszczególnym etapie inwestycji. 

Zapewniamy następujące usługi:

  • Projektowanie

Oferujemy wykonanie projektu technologii gastronomicznej wraz z uwzględnieniem wszelkich zasad SANEPID, BHP, ergonomii oraz norm GHPi i HACCP. Projekt zawiera uzgodnione z Inwestorem wyposażenie techniczne oraz wytyczne dla branż wod.-kan., energia, gaz i wentylacja.

Przy podpisaniu umowy na wyposażenie obiektu w sprzęt gastronomiczny uwzględniony w wykonanym przez nas projekcie, usługa ta jest w formie rabatu do zlecenia.

  • Doradztwo i nadzór inwestycji

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej klasy sprzętu z uwzględnieniem oczekiwań i możliwości Inwestora. Doradzimy czy zasadne jest zastosowanie sprzętu najwyższej jakości czy wystarczy sprzęt klasy ekonomicznej, czy też doradzimy jaka ilość sprzętu jest wystarczająca do wielkości lokalu i planowanej wydajności.

Prowadzimy również nadzór inwestycji, tak aby instalacje były wykonane zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową sprzętu. 


  • Montaż


Wykonujemy montaż mebli i sprzętu gastronomicznego fachowo i solidnie. Nasza wykwalifikowana ekipa przeprowadzi montaż zgodnie ze wszystkimi standardami tak, aby można było w pełni wykorzystywać możliwości montowanego sprzętu. Montaż uwzględnia również rozruch urządzeń gastronomicznych.

  • Szkolenia

Oferujemy szkolenie z zakresu obsługi i konserwacji sprzętu zakupionego w Gastro Polberg – jest to usługa bezpłatna. Szkolenie z obsługi sprzętu gastronomicznego zakupionego poza naszą firmą jest usługą odpłatną. Jest też możliwość szczegółowych szkoleń (np. 3-godzinne szkolenie z obsługi pieca RATIONAL SelfCookingCenter), dzięki, którym z łatwością można wykorzystać w 100% możliwości zakupionego sprzętu.

  • Gwarancja

Wszystkie sprzedawane przez nas towary są fabrycznie nowe. Do każdego urządzenia dołączona jest karta gwarancyjna oraz instrukcja użytkowania w języku polskim. Gwarancja udzielona jest na 12 miesięcy bądź też na dłuższy okres, jeżeli producent danego sprzętu przewiduje go.

Wszelkie naprawy serwisowe w okresie gwarancyjnym będą usuwane bezpłatnie, gdy usterki te nie będą pochodzić z przyczyn uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, elektrycznych, lub z przyczyn złego użytkowania, lub innych nie powstałych z winny Gwaranta.

  • Serwis

Oferujemy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny na terenie całego kraju. Do każdego urządzenia będącego w naszej ofercie posiadamy oryginalne części. Wszelkie awarie sprzętu usuwamy szybko i profesjonalnie. Aby zapewnić dłuższą żywotność sprzętu oferujemy przeglądy konserwacyjne.  • Finansowanie

Współpracujemy z firmami leasingowymi oraz z bankami i chętnie pomożemy w uzyskaniu finansowania inwestycji. Miedzy innymi współpracujemy z:

EFL Europejski Fundusz Leasingowy


Zadzwoń! 730 76 76 77

Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Gastro Polberg