Partnerzy

Dora Metal

DORA METAL - jest  wiodącą w branży gastronomicznej w Polsce, firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu i produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA. Firma powstała z dniem 01.01.1992 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i opiera się wyłącznie na polskim prywatnym kapitale. Blisko 20-letnia obecność firmy na rynku, konsekwentnie realizowana polityka podnoszenia jakości oraz nowoczesny park maszynowy sprawiły, iż wyroby ze znakiem DORA METAL funkcjonują w ponad 100 000 obiektów w kraju i za granicą.

Rational

RATIONAL AG jest liderem rynku i technologii urządzeń do termicznego przygotowywania potraw w profesjonalnych kuchniach. Dziennie, na całym świecie, przy użyciu urządzeń RATIONAL przygotowuje się 120 milionów posiłków. Tajemnica sukcesu: głównym celem przedsiębiorstwa jest zapewnianie klientom jak największych korzyści oraz satysfakcji przez cały cykl życia produktu: od momentu planowania do recyklingu.

Kromet

Firma Kromet — producent wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego. Zapewniamy profesjonalnym kucharzom w całej Polsce najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym ich potrawy mogą być przygotowywane szybko, smacznie, zdrowo i bezpiecznie. Wyposażenie gastronomii Kromet daje gwarancję sprawnej pracy w lokalach wszelkiego typu. Jako producent wykonujemy urządzenia gastronomiczne zasilane zarówno prądem, jak i na gaz. Nasze produkty zgodne są z europejskimi standardami i oznaczone symbolem "CE". Kuchnie gastronomiczne i inne urządzenia gastronomiczne, oznaczone naszym logo, to gwarancja najwyższej jakości, wynikająca z naszego wieloletniego doświadczenia.

Winterhalter

Winterhalter to uznany od lat producent zmywarek. Nowatorskie rozwiązania problemów związanych ze zmywaniem naczyń sprawiły, iż przoduje na rynku hotelarskim, gastronomicznym, piekarniczym, ciastkarskim i przetwórstwa mięsnego.

Classeq

Firma Classeq projektuje i produkuje proste w obsłudze, trwałe i przyjazne dla środowiska zmywarki gastronomiczne do szkła i naczyń będące w zasięgu finansowym każdego klienta. 

Hendi

Firma Hendi Polska jest częścią międzynarodowej grupy Hendi, zajmującej się od ponad 70 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie. Firma działa w Polsce od 2005 r.

Stalgast

Firma STALGAST działa na rynku gastronomicznym od 1990 roku. Oferta firmy obejmuje kompleksowe wyposażenie kuchni, restauracji, stołówek i innych punktów gastronomicznych w profesjonalny sprzęt.

Eurogast

Firma EUROGAST Polska, przedstawiciel wielu wiodących europejskich producentów urządzeń do gastronomii profesjonalnej na rynku polskim, od ponad 20 lat sprzedaje profesjonalny sprzęt oraz rozwiązania gastronomiczne.

Fagor
FAGOR jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i pralniczych. W chwili obecnej FAGOR to 11 fabryk zlokalizowanych na 4 kontynentach. W podwarszawskich Palmirach produkowany jest profesjonalny sprzęt chłodniczy. Poza chłodnictwem w ofercie firmy znajdują się piece konwekcyjno-parowe, szybkoschładzarki szokowe, zmywarki oraz wszelkiego rodzaju urządzenia grzewcze.
Liebherr

Liebherr oferuje bogaty program profesjonalnego sprzętu do zastosowań przemysłowych. Połączenie dużej mocy chłodniczej, wysokiej jakości obróbka w każdym szczególe i wyposażenie projektowane według potrzeb profesjonalistów zapewnia świeżość produktów według najwyższych wymagań profesjonalistów. 


Alva

ALVA Sp. z o. o. to Importer i Dystrybutor w Polsce doskonałej jakości sprzętu gastronomicznego w trzech grupach produktów: Nakrycie Stołu, Catering, Bar.

Rilling
Firma Rilling należy do wiodących producentów profesjonalnych rozwiązań gastronomicznych. W swojej ofercie firma Rilling posiada wysokiej jakości urządzenia chłodnicze i mroźnicze, w tym również schładzarko-zamrażarki szokowe.
Bartscher

Firma Bartscher działa od 1876 roku. W 1959 roku poprzez wprowadzenie do sprzedaży kuchenek gazowych firma Bartscher wkracza do branży gastronomicznej. Dzięki rozszerzeniu palety produktów o  urządzenia do profesjonalnego użytku gastronomicznego firma Bartscher awansuje do miana projektanta i dostawcy urządzeń dla profesjonalnych kuchni.

Bolarus

BOLARUS Spółka Akcyjna jest jednym z największych krajowych producentów urządzeń chłodniczych i niskotemperaturowych. Od 50 lat przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania chłodnicze dla branży sklepów spożywczych i supermarketów, sektora horeca i gastronomii, stacji benzynowych oraz medycyny, laboratoriów i farmacji.

Duni

Duni - producent wysokiej jakości galanterii stołowej, opakowań spożywczych oraz maszyn do pakowania. Pakowarki firmy Duni charakteryzują się wysoką jakością wykonania, zerową awaryjnością.

Fetco

FETCO - producent profesjonalnych zaparzaczy przelewowych do kawy i herbaty, warników gorącej wody, młynków, warników próżniowych. Rozwiązania FETCO stosują hotele, firmy cateringowe, restauracje i kafeterie w biurach. Firma posiada zakłady produkcyjne w USA oraz w Polsce, gdzie odbywa się pełen proces produkcyjny od biura projektowego po działy: produkcji elektroniki, wtryskowego formowania elementów z tworzyw sztucznych oraz laserowego cięcia blachy ze stali nierdzewnej.

Graner Inox

GRANER INOX jest wiodącym producentem profesjonalnych mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej, barów, ciągów wydawczych oraz witryn chłodniczych. Produkty projektowane z pasja to synonim detali, doceniany przez właścicieli prestiżowych lokali na całym świecie.

Gumbar

Firma GUMBAR powstała w 1995 roku wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, proponując rozwiązania nowej generacji bazujące na zwiększonym komforcie, wygodzie obsługi, oszczędności oraz ochronie środowiska. Podstawą oferty handlowej firmy są elektryczne rozdrabniacze (potocznie nazwane młynkami) do odpadów organicznych, przydatne w kuchni przy przygotowaniu posiłków jak i sprzątaniu po nich.


Hobert

Firma HOBART – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i znając ich potrzeby, wprowadziła na rynek zmywarki dedykowane poszczególnym sektorom gastronomicznym. Zmywarki te to nie tylko gwarancja wysokiej jakości i perfekcyjnego wykonania, ale także niezawodność i funkcjonalność niezbędna w każdym lokalu.

Mesko-agd

Spółka "MESKO-AGD" wydzielona została z Zakładów Metalowych "MESKO" S.A. w grudniu 2000 roku. Jest producentem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych takich jak: wieloczynnościowe roboty kuchenne, maszynki do mięsa, rozdrabniarki do warzyw, opiekacze do pizzy.

Lozamet

Łódzkie Zakłady Metalowe "LOZAMET" Sp. z o.o. są najbardziej doświadczonym polskim producentem maszyn, urządzeń i mebli dla gastronomii współpracującym z branżą od 1951 roku.

Ma-Ga

Firma Ma-Ga posiada ponad 50-letnią tradycję i jest producentem krajalnic grawitacyjnych z napędem elektrycznym, krajalnic półautomatycznym, krajalnic automatycznych, szatkownic do warzyw i owoców o średniej i dużej wydajności szatkowania oraz maszyn do mielenia mięsa.

Mijar


Firma Mijar powstała w 1996 roku. Od samego początku swojej działalności zajmuje się problemem uzdatniania wody bazując na urządzeniach renomowanych firm. Ponad dziesięć lat istnienia firmy Mijar na rynku dowiodło, że znalazła ona już w nim swoje trwałe miejsce, co potwierdza lista ponad 1000 zrealizowanych stacji uzdatniania wody.


Echtermann


W ofercie firmy Echtermann znajduje się armatura kuchenna, natryski zlewozmywakowe, spusty kotłowe, zawiasy do pokryw parowników i kotłów oraz komponenty hydrauliczne do produkcji różnego rodzaju urządzeń gastronomicznych.


Jeven
Firma Jeven Sp. z o.o. specjalizuje się od lat w sprzedaży na rynku polskim profesjonalnych rozwiązań wentylacyjnych. Jeven to nie tylko same okapy. Oferowane są kompleksowe rozwiązania wentylacji kuchni pod nazwą SYSTEM JEVEN. W skład tych kompleksowych systemów chodzić mogą również specjalistyczne wentylatory wyciągowe i nawiewna, sepcjalistyczne centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła, systemy rozprowadzenia i regulacji przepływu powietrza oraz systemy sterowania.

Neumarker

Neumärker jest tradycyjnym niemieckim producentem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Klienci obszernego programu obejmuje restauracje, bary, hotele i wszelkie inne obiekty gastronomiczne.

Primulator

Primulator dostarcza urządzenia najwyższej jakości zapewniając klientom dokonanie najlepszego wyboru. Niepowtarzalność kawy oraz napojów kawowych zapewniają profesjonalne urządzenia firm FAEMA (od 35 lat w Polsce) WMF i COFFEE QUEEN. Aktualna oferta ekspresów do kawy to doskonała propozycja dla dynamicznie rozwijającego się sektora c-store. Włoska firma COMENDA oferuje zmywarki do szkła, porcelany, garów i blach cukierniczych oraz systemy tunelowe. Kostkarki do lodu ICEMATIC, niezastąpione w barach, restauracjach, dyskotekach, należą do wiodących na polskim rynku gastronomicznym od ponad 15 lat. Urządzenia firmy CARPIGIANI, to przede wszystkim doskonały smak lodów, bitej śmietany i kremów cukierniczych. Proponujemy także sprzęt chłodniczy i mroźniczy ISA oraz podgrzewacze do czekolady i granitory firmy GBG

Promat

PHU PROMAT -generalny, autoryzowany importer i dystrybutor kuchennych rozdrabniaczy odpadków organicznych (powszechnie znanych jako koloidalne młynki podzlewowe) i dystrybutor wrzącej wody amerykańskiej firmy InSinkErator oraz rozdrabniaczy firmy A.M. COMMANDER..

RM Gastro

RM Gastro - producent i dystrybutor profesjonalnego sprzętu gastronomicznego. Firma oferuje sprzęt wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Soda

Firma Soda Pluss Sp. z o.o. jest importerem sprzętu gastronomicznego. Działamy na rynku gastronomicznym od 2005 roku. Firma oferuje profesjonalny sprzęt gastronomiczny niezbędny w każdego rodzaju obiektach gastronomicznych.

Spomasz Nakło

N.Z.M. i U.G. "Spomasz" Nakło Sp. z o.o. są tradycyjnym producentem i eksporterem maszyn i urządzeń stosowanych w procesie przygotowania żywności. W swojej ofercie firma posiada urządzenia, które pozwalają na dokonanie obróbki mechanicznej i termicznej produktów żywnościowych. Oprócz tych urządzeń zakład oferuje również zestawy mebli kuchennych przeznaczonych na wyposażenie zapleczy gastronomicznych.

Tom-gast

Firma TOM-GAST działa na polskim rynku dostawców sprzętu gastronomicznego od roku 1998. Oferta firmy skierowana w pierwszej kolejności do profesjonalnych firm handlowych zajmujących się wyposażeniem lokali gastronomicznych, takich jak restauracje, stołówki, bary.

Whirlpool

Whirlpool professional jest jedną z najszerszych i najbardziej kompletne w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce i zapewnia doskonałe rozwiązania, które w pełni zaspokajają potrzeby profesjonalnej gastronomii.

Zadzwoń! 730 76 76 77

Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Gastro Polberg