GASTRO POLBERG

GASTRO POLBERG jest firmą, zajmującą się kompleksowym wyposażaniem w profesjonalny sprzęt gastronomiczny obiektów takich jak restauracje, bary, domy weselne, kawiarnie, stołówki, kantyny pracownicze itp.

Kucharz

Właścicielem i założycielem firmy GASTRO POLBERG jest Jarosław Polberg posiadający ponad 25-letnie doświadczenie w kompleksowej realizacji dużych i małych obiektów gastronomicznych.

Staramy się, aby każdy klient korzystający z naszych usług był zawsze maksymalnie usatysfakcjonowany, a przy tym był jak najbardziej odciążony z trudów swojej inwestycji.

Wykonujemy realizację zlecenia „od A do Z”. Tak więc zapewniamy:

  • pomoc przy przygotowaniu obiektu pod gastronomię,

  • wykonanie projektu technologicznego zgodnego z wymaganiami klienta oraz ze wszelkimi wymaganiami prawnymi (na życzenie z zatwierdzeniem przez Sanepid dla odpowiedniej lokalizacji),

  • pomoc przy finansowaniu inwestycji (współpracujemy z firmami leasingowymi oraz z bankami),

  • sprzedaż profesjonalnych urządzeń i mebli gastronomicznych w atrakcyjnej cenie,

  • montaż i uruchomienie sprzętu gastronomicznego,

  • szkolenie personelu w zakresie eksploatacji i obsługi urządzeń gastronomicznych,

  • serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny


Współpracujemy z wiodącymi polskimi jak i zagranicznymi producentami, co przy profesjonalizmie naszej firmy powoduje, że w historii naszej firmy nie mieliśmy niezadowolonego klienta. Osobisty nadzór właściciela firmy nad każdym wykonywanym zleceniem gwarantuje wysoką jakość realizacji.

Firma GASTRO POLBERG jest kontynuatorką działalności firmy Gastro-Max Alicja Polberg, która działała od 1998 r. W latach od 1998 do 2007 firma Gastro-Max wykonała montaż profesjonalnych mebli i urządzeń kuchennych wraz z ich uruchomieniem w obiektach gastronomicznych na terenie całej Polski między innymi w hotelach NOVOTEL Warszawa, Kraków, Szczecin, IBIS Warszawa, Zabrze, Częstochowa, Kraków, Szczecin, QUBUS Kraków, Łódź, SHERATON Kraków, MARRIOTT Okęcie Warszawa, IDEAL Pruszków, Świebodzin, biurowce PSE, PZU, TPSA, PHILIP MORRIS, TAURUS Microsoft w Warszawie i Krakowie, szpitalach w Kołobrzegu, Szczecinie, restauracjach, barach, przedszkolach itp.


Nasza oferta jest bardzo bogata i jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta, natomiast ceny oferowanego przez nas sprzętu gastronomicznego są bardzo atrakcyjne!

Jarosław Polberg (założyciel i właściciel firmy GASTRO POLBERG)

Jarosław PolbergJarosław Polberg jest absolwentem Politechniki Warszawskiej wydziału MEiL, gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w kompleksowej realizacji obiektów gastronomicznych różnej wielkości w zakresie doradztwa technologiczno-technicznego, wykonania projektu technologicznego, koordynacji projektów branżowych, nadzoru na placu budowy, dostawy i montażu wyposażenia, pomocy w odbiorze obiektu przez Sanepid. Pierwszym, większym obiektem nadzorowanym przez Jarosława Polberg była kuchnia dla 300 osób na budowie elektrociepłowni w Żarnowcu w roku 1988, prowadził także nadzory i koordynację w wielu różnych obiektach: hotelach, restauracjach, szpitalach, szkołach, biurowcach itp. Dla niektórych tych obiektów wykonał projekt technologii kuchni. Nadzorował realizację zaplecza gastronomicznego między innymi w obiektach takich jak: Centrum Kontroli Lot w Warszawie, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, COS w Zakopanem, NOVOTEL Warszawa, Kraków, Szczecin, IBIS Warszawa, Zabrze, Częstochowa, Kraków, Szczecin, QUBUS Kraków, Łódź, Kielce, SHERATON Kraków, MARRIOTT Okęcie Warszawa, biurowiec PSE, PZU, TPSA, PHILIP MORRIS, Microsoft w Warszawie i Krakowie, szpitalach w Kołobrzegu, Szczecinie, Zamościu.


Najważniejszy jest dla nas zadowolony klient, bo nie ma lepszej reklamy jakości naszych usług!

Zapraszam do współpracy.


Z poważaniem

Jarosław Polberg

Jarosław Polberg


Zadzwoń! 730 76 76 77

Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Gastro Polberg